Bizon Koltuk Yıkama

İşyerinde geçen yorucu bir günün ardından, ilk yapmak isteyeceğiniz şey, koltuğunuza sarılıp TV kanallarına göz atmaktır. O mobilyada kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Peki kanepenizin ne kadar kirliliğe maruz kaldığını hiç merak ettiniz mi? Toz akarları, bakteriler, toz partikülleri koltuğunuzu kirletir.

Koltuklarınızın tamamen temiz olmasını ve herhangi bir akar ve bakteri izinin kalmamasını sağlamak için minderleri dövmek veya sıradan bir elektrikli süpürgeden geçmek yeterli değildir. Aslında, güvenli ve eksiksiz temizliği garanti edebilen, profesyonel makine ve ürünlerle gerçekleştirilen Antalya koltuk yıkama firmamız Emirgan halı yıkama hizmetlerine başvurmak gerekir.

Koltuk temizliğinin önemi

Uzmanlar, bizon koltuklarınızı sadece kirlilikten arındırmak için değil, aynı zamanda ömrünü uzatmak için 6 ayda bir temizlemenizi tavsiye ediyor. Özellikle hayvanlar, çocuklar, yaşlılar ve solunum problemlerine yatkın veya eğilimli insanlarla yaşıyorsanız, yılda en az bir kez koltuk yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Kanepelerin ve koltukların yıkanması ve temizlenmesi, korunması için çok önemlidir: Toz ve kirleri gidererek, aslında hayata döndürülürler ve hoş bir temizlik hissinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Antalya bizon koltuk yıkama hizmetleri

Bizon koltuk yıkama hizmeti, sadece döşeme setinin her yerinde lekeler olduğunda devreye alınmamalıdır. koltuk içinde biriken toz ve kir parçacıklarının uzaklaştırılması ve kumaşın tazelenmesi için düzenli bakım önemlidir. Çabuk tutulan lekeler, eski lekelere göre daha kolay çıkarılır. Kirli yumuşak mobilyalar sadece çirkin olmakla kalmaz, aynı zamanda döşemeye gömülü kir parçacıkları ve tozun uzun süre birikmesi için tutulursa sağlık açısından tehlike oluşturabilir. Yiyecek kırıntıları, vücut gresi, toz, kir parçacıkları ve mikroorganizmalar, döşemede sıkışıp kalmış yaygın olarak bulunan toprak bileşenleridir. Düzenli bakım yapılmazsa, bu kir parçacıkları kumaş döşemede kalıcı leke izlerine neden olabilir ve iç mekan hava kirliliğine neden olabilir.

Bizon koltuk temizleme

Koltuk yıkaması, enjeksiyon ve ekstraksiyon sistemi ile gelişmiş makine ve hipoalerjenik ürünleri kullanabilen yetkin personel tarafından yapılmaktadır. Periyodik olarak hedeflenen işlemlerin kullanılması, kumaşları oluşturan ve yumuşaklık, renk canlılığı ve parlaklığı yeniden kazandıran, hoş ve temiz bir koku veren doğal liflerin korunması açısından da önemlidir. Ekstra hijyen sağlama için buharlı koltuk temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Bizon koltuk yıkama hizmeti

Emirgan koltuk yıkama firmamız bizon koltuklarınız için Antalya’da özel temizleme ve yıkama servisleri sağlamaktadır. Ekstra buharlı temizleme ile koltuklarınız daha hijyenik olur. Koltuk yıkatma talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Yorumlar kapatıldı.