Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Emirgan Antalya koltuk yıkama şirketi olarak, sizlere profesyonel koltuk yıkama hizmetimiz ve koltuk temizliğinin önemi hakkında bilgiler aktarıyoruz. Evi ev yapan koltuklar, her daim vazgeçilmezimiz, evimizin dekoruna uygun en özenerek seçtiğimiz eşyalardandır. İşlevlerinden dolayı da olmazsa olmazlardır. Koltuklar evler için bu kadar önemliyken, temizliği ve koltuk yıkama işlemleride bir o kadar önemlidir.

Vaktimizin büyük bir kısmını koltuklarımızda geçiririz, evimize geldiğimizde bazen kirli kıyafetlerimizle acaba koltuklara mikrop taşırmıyım diye düşünmeden koltuklara uzanırız. Eğer bir de evinizde evcil hayvan besliyorsanız, tüyleri çok fazla dökülüp koltuklara yapışır. Bu durumda, koltuklar çok sık kullandığımız için evin en hızlı kirlenen eşyalarındandır.

Evlerimizin dekorunda ve estetiğinde oldukça yer kaplayan koltuklarımızın kirli ve lekeli görünmesi durumunda kimse koltuklara oturmak istemez. Bu yüzden koltuk yıkama sağlığımız açısından da son derece önemlidir.

emirgan-koltuk-yıkama
Emirgan koltuk yıkama

Koltuk yıkamada yapılan en büyük yanlışlardan biri, koltukların derinlemesine temizleneceği kaliteli bir koltuk temizlik firmasına vermek yerine, ıslak bezlerle silmeye çalışmaktır. Bu şekilde koltuklarınızı tamamen temizlenmesi zordur, sadece kirlerin koltuk üzerindeki yerini değiştirmiş olursunuz. Bu da uzun vadede son derece zararlıdır. Eğer illa evde koltuk temizliğinizi kendiniz yapmak istiyorsanız, en kaliteli ve hijyenik temizlik malzemelerini kullanmanızı öneririz. Ancak bizim size önerimiz uzman bir koltuk yıkama firmasından düzenli olarak hizmet ve destek almanız olacaktır.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Antalya’da Emirgan koltuk yıkama servisimize başvurup, koltuklarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Klasik koltuk, chester, kadife, tay tüyü ve bizon gibi koltuk türlerine uygun yıkama işlemi sağlıyoruz.

Sertifikalı deterjanlar ve profesyonel karcher koltuk temizleme makinesi kullanarak sunduğumuz hizmetimizle; koltuklarınıza etkili bir temizleme işlemi gerçekleştiryoruz.

antalya koltuk yıkama hizmeti

Her defasında farklı kumaş ve farklı lekelerle karşılaşıyoruz. İş tecrübemizi zenginleştiren bu durum, emek ve bilgi isteyen bir iştir. Koltugunuzun kumaş, deri ve ahşap kısımları yıkama esnasında ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Sizlere koltuk yıkama hizmetimizi sunarken kullandığımız deterjanlarda oldukça önemlidir. Lekeye özel şampuan, kumaşın türüne, rengine ve dokusuna göre özel olarak seçilmektedir. Öncesinde kimyasal işlem uygulanmış mı? yada silinmiş mi? bütün bilgi ve ayrıntıları sizlerden alarak gerekli yıkama yönetemini uyguluyoruz.

Profesyonel koltuk yıkamanın önemi

Koltuk şampuanı, profesyonel yıkama makinesi ve personelin tecrübesi hepsi bir arada uyumlu olmalı ki kaliteli bir temizlik işlemi gerçekleşebilsin. Bu detaylı hizmeti alırken hatalı işlemler sonucu zarar gören koltukları ve yapılan yanlış uygulamaları, müşterilerimizin iletişimi sonucu duymaktayız. Bu tür durumlarda düzeltmeler daha zor olmaktadır ve her yanlış işlemde koltugunuzun kumaşı daha fazla yıpranmaktadır. Uzman bir firmayla çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

emirgan-koltuk-yıkama
Emirgan koltuk yıkama

Koltuk yıkama ilaçlarımızın kumaşa asla zararı yoktur. Kumaşın yüzeyine zarar vermeden en fazla yarım santimine yani kiri gerçek anlamda tutan bölgeye müdahale etmek yeterlidir. Koltugunuzun süngeri kirlenmez çünkü kir kumaş ta hapis kalmaktadır. Yanlış yapılan ıslak silim işlemleri sorun olabilmektedir. kiri tozu kumaşın altına geçmeden kaliteli bir makineyle ve uygun ilaçlarla yıkanmalıdır.

koltuk yıkamada uzman bir ekiple Antalya koltuk temizleme hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde koltuk temizliği işinde çok iyi sonuçlarla karşılasırsınız. Riske atmayınız işi uzmanına bırakınız. Firmamız size her türlü desteği sunacaktır. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya koltuk yıkama firmaları tarafından uygulanan ücretlere etki eden özellikler, koltuğunuzun türü ve adedi olacaktır. Antalya Koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan güncel fiyat listemize ulaşabilirsiniz.

“Koltuk Yıkama” için 10 cevap

  1. Koltuk temizleme hizmeti aldık bu firmadan çok memnun kaldık güleryüzlü ve zamanında hizmet veriyorlar kullandıkları Makina koltuk yıkama makinesi ve koltuk yıkama şampuanı ymış elinize sağlık Gerçekten koltuklarımız yeni gibi oldu Çok memnun kalınca Halı Yıkama hizmeti de aldık halılarınızı götürdüler sonucu şu anda bilmiyorum halılar gelince Buraya yeni açıklayıcı bir şekilde belirteceğim

  2. Antalya’da bir tanıdığımın tavsiyesi ile bu firmadan koltuk yıkama hizmeti aldım yakınımın anlattığı kadar başarılı bir şekilde hizmet veriyorlar sonuç harika arkadaşım memnun kalınca halılarını kartlarını da söylemişti ben de koltuk yıkamadan memnun kaldım be halı yıkama hizmetini almak istedim

  3. Antalya’da koltuk yıkama hizmeti veren Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden 4 yıldır hizmet alıyoruz sonuç her defasında aynı teşekkür ediyoruz Elinize emeğinize sağlık

  4. Antalya’da koltuk yıkama hizmeti almak için bu firmadan yardım istedik gelip koltuklarımızı yerinde fevkalade bir şekilde yıkadılar elinize emeğinize sağlık ayrıca buharlı koltuk temizleme hizmeti de sunuyorlarmış

  5. Antalya da halı yıkama hizmetini emirgan halı ve koltuk yıkamadan aldık ve memnun kalınca arac koltuk yıkama ve battaniye yıkama hizmeti de aldık sonucu mukemmel tesekkür ederiz tum cevremize tavsiye edecegiz

  6. Bugün Emirgan Halı yıkamaya koltuklarımızı temizlettim halılarımızı Yiktarttirdik koltuklar gerçekten temiz gibiydi ama çok kirliymiş acayip fark etti Herkese tavsiye ederim Çok memnun kaldım hizmetlerinden teşekkür ediyorum kendilerine de

  7. Koltuk yikama ve hali yikama isletinden ötürü cok teşekkür ederim kizim tavsiye etti

  8. Yaklaşık üç yıldır emirgan halı yıkama hizmetlerinden koltuk yıkama ve halı yıkama hizmeti alıyor aynı zamanda araç koltuk yıkama hizmeti de aldık verdikleri tüm hizmetleri de başarılar teşekkür ediyoruz ve tüm yakınlarımıza tavsiyede bulunduk

  9. Çok titiz, kibar, çözüm odaklı bir çalışma gerçekleştirildi, ilginiz emeğiniz güler yüzünüz için teşekkür ederim, çok memnun kaldım, Profesyonel yardımları için teşekkür ederim 🙏 Elinize emeğinize sağlık.

Average
5 Based On 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir