Halı Temizleme

Ev ve işyerlerinizdeki halılarınız için, Antalya’da halı temizleme ve yerinde halı yıkama hizmeti sunan emirgan halı yıkama şirketimiz; her renk ve türdeki halılarınızı dilerseniz adresinizden teslim alıp halı yıkama fabrikasında veya talepleriniz doğrultusunda yerinde yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Halı Temizliğinin Önemi

Halılar düzenli olarak temizlenmezse, zaman içinde birikecek kirler ve tozlar özellikle küçük çocuklarda hayat boyu sürecek alerjik problemlerin olmasına yol açabilir. Aynı zamanda halının kirli görüntüsü ev halkını rahatsız edebilir. Halılar mikropların büyüyüp yayılabilmesi için çok elverişli ortamlardır.

emirgan-hali-yikama
Halı Temizleme

Eğer halılarınızı düzenli bir şekilde yıkatmazsanız, ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden halılarınızı düzenli bir şekilde profesonel olarak temizlik sağlayan firmalara yıkatmalısınız. Unutmayın ki, halılarınızın derinlemesine temizlenebilmesi için yüzeysel bir temizlik yeterli olmayacaktır. Kaliteli halı yıkama firmaları tarafından derinlemesine temizlik yapılması gerekmektedir. Halılarınızın temizliği bütün evi daha temiz ve ferah göstereceğinden, kendine ve yaşam alanına değer veren herkesin halılarını yıkatması gerekmektedir.

Evimizin ve özellikle evimizdeki halılarımızın kirli olması, sağlığımızı tehdit eder. Halılarımızın üzerinde biriken tozlar zaman içinde hayat boyu sürecek alerjik hastalıklara yol açabilir. Bu yüzden burada halı yıkama çok önemli bir rol oynar. Tek bir sefer yıkamakla da gerekli hijyenik ortam sağlanamaz, halılarınızı periyodik bir şekilde yıkatmanız gerekir.

Halı Temizleme Hizmeti

Antalya’da Halı Temizleme hizmetimizi profesyonel yıkama makineleri ve uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize halı temizliği konusunda garantili yıkama hizmeti veriyoruz.

Kullandığımız halı temizlik şampuanları sertifikalı olup, halılarınıza ve insan sağlığına zararı yoktur. Halı temizleme fabrikasında özel yıkama teknikleriyle derinlemesine temizlik sağlanır.

Toz alma, Yıkama, Durulama, Kurutma, Havalandırma ve Paketleme işlemlerinin tümü itinayla yapılmaktadır. Yıkama sonrası kalite kontrolünden geçirilen halılarınız, teslimat için adresinize yönlendirilir.

emirgan-hali-yikama-fabrikasi
Emirgan Halı Temizleme

Halı Çeşitlerine Göre Özel Temizleme

makine halısı, makine yün halısı, kaymaz halı, ipek halı, çin halısı, ısparta yün halısı, döşeme halısı, shaggy halı çeşitleri için aynı kalitede temizlik sağlayan yıkama makinelerimiz ve temizleme yöntemlerimiz uygulanmaktadır. Halı yıkama konusundaki edindiğimiz tecrübemizle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Zor lekeler içinde leke çıkartma çalışması uygulanmaktadır.

Halı Temizleme Hizmet Bölgeleri

Antalya kepez, muratpaşa, konyaaltı ve lara başta olmak üzere, Antalya merkez ilçelerimizin tüm mahallelerine Halı temizleme hizmetimiz bulunmaktadır.

Yerinde Halı Temizleme Hizmeti

yerinde halı temizleme

Antalya’da halı temizletmek veya yerinde halı yıkatma ihtiyaçlarınız için, bizimle sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin üst kısımda bulunan whatsapp butonu veya Ara butonu ile online hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Halı temizliği konusundaki bilgi ihtiyaçlarınız içinde bizden destek alabilirsiniz.

Halı Temizleme Fiyatları

Halınızın türü, adedi ve m2 ölçüleri hesaplanarak, net bir halı temizleme ücreti belirlenebilir. Bu konuda halılarınız teslim alınırken size bilgi formu verilecektir. Web sitemizin Halı temizleme fiyatları sayfasından güncel ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Emirgan Antalya halı temizleme firmamızla iletşime geçerek hizmet ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

“Halı Temizleme” için 5 cevap

  1. Halı yıkama ve koltuk yıkama konusundaki Başarılarını İnternetten araştırdım yorumlardaki gibi gerçekten güler yüzlü ve zamanında hizmet veriyorlar Antalya Halı Temizleme ve Antalya koltuk yıkama konusunda kesinlikle güvenebilirsiniz

  2. Yakınımın tavsiyesi ile halı temizleme hizmeti aldım çok memnun kaldım teşekkür ediyorum

  3. Antalya’da halı yıkama ve koltuk yıkama işinde başarılı bir halı yıkama şirketi uzun yıllardır bu firma ile çalışıyoruz

  4. Antalya’da taksici esnaflarının tavsiyesi üzerine kendimde bir taksici olarak araç koltuk yıkama hizmetini Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden aldık özverili ve kaliteli çalışma şekilli Dolayısıyla memnun kalınca Halı Yıkama hizmetinden de faydalandık yine aynı şekilde özverili bir şekilde alımı yıkadılar teşekkür ediyor ve kendilerine başarılarının devamını diliyorum

Average
5 Based On 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir