Yün Halı Yıkama

Makine Yün Halı Temizleme

Antalya halı temizleme yöntemleri makine yünü halılarınız ile ilgili tüm ayrıntıları burada sizlerle paylaşacağım siz değerli müşterilerimiz, öncelikle belirtmek isterim ki lütfen ne tür haliniz olursa olsun kir hariç lekeler için dikkatli olmanızı ve bazen geri dönüşü olmayan sorunlar ile karsilabileceginizi unutmayınız ki halılarınız artık yeni dönem yani kalite, iplik, doku, renk olarak çok fazla değişkenlik göstermektedir. Daha önceki yıllara göre yeni çeşit halıların kullanımı ve temizlenmesi gittikçe zorlaşmaktadır.

emirgan-makine-halisi-yikama
Makine yün halısı yıkama

Bizler yeni nesil halılara özel halı şampuan ve leke çıkarıcı ürünleri her defasında yeniden deneyerek daha iyisini bulana kadar çalışmalarımız devam etmektedir. Burada size makine yünü halılarınız için ne tür temizleme ve leke çalışması yapılmaktadır bunlari yazımızda paylaşacağım. Siz değerli müşterilerimiz mutlaka sizinde evinizde makine yünü halılarınız bir adette olsa bulunmaktadır.

Yıkama işlemi:

Makine yünü halılarınız bilindiği üzere kapınızdan alınır ve fabrikaya götürülüp öncelikle çırpma makinesinde çırpıldıktan sonra yıkamaya alınır ve sonrasında leke var ise sadece naturel şampuan ve ürünler ile mudahale edilir, müdahale sonrası makineye yıkama esnasında baskılı fırça ile 12 fırçalı makineden geçirilir. Bu esnada sadece şampuan kullanılarak makine yünü halılarınız yıkanır. Egerki lekede çıkma oranı düşük olursa tekrar denenir ve dikkatlice müdahale edilir, makine yünü halılarınız durulama sonrası sıkma makinesine alınır ve sıkma sonrası askılara ters asılarak gölgede kurumaya bırakılır ve sonrasında iki veya üç gün askı süresi bitiminde paketleme makinesinde paketlenip servise hazırlanır.

emirgan-hali-yikama-fabrikasi

Teslimat:

Personelimiz bilgilendirme sonrası size halınızı teslimat için zaman aralığı verir ve halınızı teslim eder ve her ne olursa olsun halılarınızı poşetinden mutlaka çıkarmanız gerektiğini bildirir ve mutlaka halılarınızı poşetlerinden çıkarınız. Terleme ve kuflenmeye karşı halılarınız poşetin içerisinde havasız kalıp sorun oluşmaması adına mutlaka bu uyarıyı dikkate alınız. Sizlerin mutluluğu bizlerin gururu demek. Saglık ve hijyenin adresi Antalya Emirgan halı yıkama hizmetleri

Yorumlar kapatıldı.