Yükleniyor..

Yerinde Halı Yıkama

Antalya yerinde Halı yıkama duvardan duvara Halı yıkama diğer bir adıyla da yerinde halıfleks yıkama yöntemimiz Amerika’dan ithal edilen Rotovac makinesi kullanılarak uygulanmaktadır.

Rotovac halı yıkama makinemizin diğer klasik yöntemlerden farkını kısaca özetlemek gerekirse yerinde Halıfleks yıkama işlemi uygulanırken dakikada 750 defa halının üzerinde dönüp fırçalama ve dövme işlemini uygularken aynı anda daha önceden hazırlanmış solüsyonu püskürterek bakterilerin mikropların kirin fırçalanırken kolayca halıdan aranmasını sağlamaktadır.

antalya yerinde halı yıkama hizmeti
Antalya yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Rotovac özellikleri halı yıkanırken önceden hazırlanan özel Halı yıkama solüsyonu püskürtme yaparken alt kısmını ıslatmadan ve aslında daha da önemlisi küf ve koku yapmasını önleyerek müthiş bir şekilde verim almamızı sağlıyor. Sağladığımız ve teknoloji ve kaliteli işçilkle firmamız çokça tercih edilmektedir.

emirgan yerinde halı yıkama

Antalya yerinde halı yıkama hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda gün içerisinde veya günün herhangi bir saat diliminde sizin için en uygun zamanda Rotovac makinamız ve tecrübeli personelimiz ile ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermekteyiz. 80 derece sıcaklıkta Antibakteriyel halı temizleme için Rotovac ile tanışmalısınız.

Sıcak su ile antibakteriyel koltuk yıkama içinde kullanım olanağı sunarak bu zor günlerde çok daha fazla hijyenik ortamlara ihtiyacımız olan koşullara yerinde halı temizleme ve aynı zamanda koltuk yıkama makinesine dönüşebilen Rotavac makinesi kolayca kavuşmamız mümkün kılıyor.

“Yerinde Halı Yıkama” için 3 cevap

  1. Antalya’da ikamet ediyorum Bir otelde görevliyim geçmişte birçok defa yerinde Halı Yıkama hizmeti aldık ve her yıkama Sonrasında halılarımız da tutma ve sararma ortaya çıktı geç kurumada yaşadık Saki Antalya’da yerinde Halı Yıkama hizmetini Rotovac makinesi kullanarak veren Bu firma ile tanışana kadar yerinde halılarımız yıkandı ve neredeyse gün içerisinde kurudu sararma kesinlikle yaşamadık Korkma olmadı Ve bundan sonraki koltuk yıkama yatak yıkama yerinde halıflex yıkama işlemlerimizi kesinlikle bu firmadan alacağız sizinle denemenizi tavsiye ederiz yerinde halıflex yıkama Antalya halı yıkama yazdığınızda zaten karşınıza Bu firma

  2. Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden Yaklaşık 3 yıldır Halı Yıkama hizmeti alıyoruz aldığımız hizmetin son derece hakkını veriyorlar çok memnun kalıyoruz koltuk yıkama hizmetlerinden de faydalandır ayrıca yerinde halı yıkama hizmeti de aldık Amerika’dan ithal ettikleri yerinde halı yıkama makinesi ile halı yıkama hizmeti sundular halılarımız gün içerisinde

Average
5 Based On 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.