Yerinde Halı Yıkama

Antalya yerinde Halı yıkama duvardan duvara Halı yıkama diğer bir adıyla da yerinde halıfleks yıkama yöntemimiz Amerika’dan ithal edilen Rotovac makinesi kullanılarak uygulanmaktadır.

Rotovac halı yıkama makinemizin diğer klasik yöntemlerden farkını kısaca özetlemek gerekirse yerinde Halıfleks yıkama işlemi uygulanırken dakikada 750 defa halının üzerinde dönüp fırçalama ve dövme işlemini uygularken aynı anda daha önceden hazırlanmış solüsyonu püskürterek bakterilerin mikropların kirin fırçalanırken kolayca halıdan aranmasını sağlamaktadır.

antalya yerinde halı yıkama hizmeti
Antalya yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Rotovac özellikleri halı yıkanırken önceden hazırlanan özel Halı yıkama solüsyonu püskürtme yaparken alt kısmını ıslatmadan ve aslında daha da önemlisi küf ve koku yapmasını önleyerek müthiş bir şekilde verim almamızı sağlıyor. Sağladığımız ve teknoloji ve kaliteli işçilkle firmamız çokça tercih edilmektedir.

Antalya Yerinde Halı Temizleme Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda gün içerisinde veya günün herhangi bir saat diliminde sizin için en uygun zamanda Rotovac makinamız ve tecrübeli personelimiz ile ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermekteyiz. 80 derece sıcaklıkta Antibakteriyel halı temizleme için Rotovac ile tanışmalısınız.

Sıcak su ile antibakteriyel koltuk yıkama içinde kullanım olanağı sunarak bu zor günlerde çok daha fazla hijyenik ortamlara ihtiyacımız olan koşullara yerinde halı temizleme ve aynı zamanda koltuk yıkama makinesine dönüşebilen Rotavac makinesi kolayca kavuşmamız mümkün kılıyor.

Halı Yıkama Hizmetinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ev ya da daha birçok kapalı mekân içinde kullanılarak ortamın dekorasyonuna da hayat katan halılar farklı özelliklere ve ebatlara sahip olarak tasarlanır. Halı modelleri ve özelliklerine bakarak ihtiyacınıza uygun olan seçimi gerçekleştirerek dekorasyonunuz ile uyumlu bir tercihe yer vermenin avantajını elde edebilirsiniz.

yerinde halı yıkama

Dekorasyonunuz içinde yer alan halınızda oluşan lekelerin giderilmesinde ya da zaman içinde oluşan kirin temizlenmesinde etkili çözüme ulaşmak için halı yıkama hizmetinde yararlanılabilir. Halıların hav içlerine kadar giriş yapacak olan özel halı yıkama makineleri ile gerçekleştirilecek olan işlemler sonrasında halının içine hapsolan tüm akar, toz ve maytlardan kurtulmak mümkün olur.

Halıların gerekli olan temizliğinin gerçekleşmesinde etkili olan yıkama hizmetini alırken ise bazı detaylara yer açarak halı yıkama hizmetini almanın avantajına da sahip olabilirsiniz. Aşağıda yer alan detaylara dikkat ederek seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Halı yıkama hizmetinin alınmasında öncelikle firmanın uzman ve deneyimli ekip desteğini sunup sunmadığına önem vermeniz gerekir. Halı cinsine göre yıkama uygulamalarına yer açılmasının yanı sıra halıda yer alan lekenin giderilmesinde de doğru uygulamanın yapılması son derece önemlidir. Elbette bu uygulama ile halıya zarar verilmemelidir.
  • Halı yıkama hizmet alımında yıkama işlemlerinde ise kullanılacak olan deterjanların ise doğal seçim olması ve kimyasal içermemesi son derece önemlidir. Böylelikle bebek ve yaşlıların yanı sıra alerjik rahatsızlığı yaşayanlar içinde herhangi bir sıkıntı oluşmasının önüne geçilir.
  • Halı yıkama firması halıların yıkanması işlemlerinde yıkanmanın yanı sıra durulanması da oldukça önemlidir. İdeal şekilde durulanarak tüm deterjan atıklarından arındırılması gerekir.
  • Halı yıkama işlemleri gerçekleştiren firmanın zamanında teslimata yer vermesi de önemlidir. Böylelikle halınızı planladığınız günde almanın avantajını elde edersiniz.

Camii Halısı Yıkama

Montajı ve taşınması zaman alan camii halılarının kısa sürede yıkanabilmesi için, özel yıkama makinemizle yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz. Hızlı kuruma ve etkili temizliği sayesinde camii halılarının, kısa sürede kullanıma hazır olmasını sağlıyoruz.

Otel Halısı Temizliği

Otellerde bulunan büyük mekan halılarının temizliği içinde yerinde yıkama hizmeti sağlanmaktadır. Yıkama makinelerimiz halı altında nem bırakmaz ve sararma gibi lekelerin oluşumunu engellemektedir. Böylece Halıların en hızlı şekilde temizlenmesi ve kısa sürede tekrardan kullanıma uygun hale gelmesi sağlanmaktadır.

“Yerinde Halı Yıkama” için 5 cevap

  1. Antalya’da ikamet ediyorum Bir otelde görevliyim geçmişte birçok defa yerinde Halı Yıkama hizmeti aldık ve her yıkama Sonrasında halılarımız da tutma ve sararma ortaya çıktı geç kurumada yaşadık Saki Antalya’da yerinde Halı Yıkama hizmetini Rotovac makinesi kullanarak veren Bu firma ile tanışana kadar yerinde halılarımız yıkandı ve neredeyse gün içerisinde kurudu sararma kesinlikle yaşamadık Korkma olmadı Ve bundan sonraki koltuk yıkama yatak yıkama yerinde halıflex yıkama işlemlerimizi kesinlikle bu firmadan alacağız sizinle denemenizi tavsiye ederiz yerinde halıflex yıkama Antalya halı yıkama yazdığınızda zaten karşınıza Bu firma

  2. Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden Yaklaşık 3 yıldır Halı Yıkama hizmeti alıyoruz aldığımız hizmetin son derece hakkını veriyorlar çok memnun kalıyoruz koltuk yıkama hizmetlerinden de faydalandır ayrıca yerinde halı yıkama hizmeti de aldık Amerika’dan ithal ettikleri yerinde halı yıkama makinesi ile halı yıkama hizmeti sundular halılarımız gün içerisinde

  3. İşletmemizin duvardan duvara olan halılarını emirgan halı temizleme hizmetin yaptırdık Amerika’dan ithal ettikleri rotovac yerinde halı yıkama makinesi kullanarak halılarımızı yıkatılar gün içerisinde kuruma gerçekleşti teşekkür ederiz

  4. Antalya’da emirgan halı yıkama hizmetlerinden halı yıkama hizmeti aldık güler yüzlü ve zamanında hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum memnun kalınca araç koltuk yıkama hizmetlerinden de faydalandık sonuç yine harika oldu çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum Antalya’da en iyi ve en güler yüzlü halı temizleme hizmetine sunan bu firma bence

Average
5 Based On 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir