jüt halı yıkama

Jüt halı kullanmayı tercih eden müşterilerimiz; klasik halılara göre daha fazla memnun kaldıklarını belirtiyorlar, fakat jüt halı yıkama normal halı temizliğinden biraz daha fazla dikkat gerektiriyor.

jüt halı özellikleri

Dayanıklılık konusunda tercih sebebi olan bu halılar kokuyu emmeyen özelliğiyle fark oluşturmaktadır. Görünüm açısından farklı bir tarz elde etmek için salon gibi mekanlarda kullanılan bu halı türü dekarasyon açısından güzel bir alternatif olmaktadır.

jut hali yikama
jüt hali yıkama

jüt halı lifleri doğal özellikleriyle pamukdan sonra en çok kullanılan türlerdendir, 100% çözülebilme özelliği taşıyan lifler doğa dostu olma özelliğiyle öne çıkan konumdadır. Alerjik reaksiyonlara sebeb olmayan bu halı çeşidi sağlık açısından da önemli bir ayrıcalığı bulunuyor.

jüt halı yıkama

Jüt halı yıkaması ve temizliği diğer halılardan çok daha özen gerektiren bir halı türüdür. Bir kere kullandığınız zaman vazgeçilmeziniz olacaktır. Firmamız özel jüt halılarınız için özenle bir yıkama işlemi gerçekleştirerek zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktadır.

Özel yıkama makinesi ve halı yıkama şampuanlarıyla uyguladığımız halı türüne uygun yıkama teknikleri sayesinde en iyi temizlik sonucunu elde ediyoruz. Ücretsiz halı servisi ve paketleme işlemlerimizle Antalya’da müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

jüt halı yıkama hizmeti

Antalya Jüt halı Yıkama hizmetimiz 2010 yılından bu yana verdiğimiz hizmetler ve biriktirdiğimiz deneyimimizle farklı halı türlerine göre farklı yıkama şekilleri uygulayarak profesyonelce halılarınızı yıkıyoruz. İstediğiniz zaman diliminde teslimat gerçekleştiriyoruz. Emirgan jüt halı temizliği kalite ve güven arayanların ortak adresi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Yorumlar kapatıldı.