Yükleniyor..

Hakkımızda

Biz Kimiz ?


Firma tanımı:

Antalya Emirgan halı ve koltuk yıkama firması olarak evinizin en önemli yaşam alanı olan değerli koltuk sandalye ve yataklarınızı hijyene kavuşturuyoruz elimizi yıkamak kadar değerli olan kullandığımız yıkanabilen koltuk ve yataklarinizi koltuk yıkama uzmanı olan ekibimizi yönlendirerek hizmet almanızı doğru hizmeti almanızı saglıyoruz. Bu gün genelleme yaptiğimizda inanın değerli ve kıymetli müşterilerimiz; Bizler yıkama hizmetini sizlere sunarken sorunlu olan yada yıkanmaya son derece ihtiyacı olan Koltuk yatak vs eşyalarınızı titizlikle yıkayıp sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evinizde bebeğiniz yaşliniz yada alerjisi olan bireyleriniz olabilir bunun için sizlere yıkama sonrası buhar tavsiye ediyoruz.Degerli müşterilerimize şunuda hatırlatmak isterim ki yıkama işlemi yapılmadan kesinlikle tek basina buhar asla yeterli olmayacaktır öncesinde yıkama arındırma ve sonrasında ölü deri mayt ve alerjeni yok etme amaçlı buhar tutulmaktadır.

Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri olarak koltuk yıkama hizmetimizde kesinlikle vakum makinesi ya da benzeri şeyler kullanmıyoruz KARÇHER marka ve diğer bir ürünümüz olan ROTOVAC. Müşterilerimizi aldıkları hizmetten son derece memnun kalacak şekilde üretilmiş makineler kullanıp müşterilerimizin uzun yıllar hizmet almak için firmamızı tercih etmelerini sağlıyoruz. Kendi sağlığınıza önem verdiği kadar bizler de sizlerin ve yakınlarınızın sağlığına önem veriyoruz.

antalya emirgan halı yıkama

Doğa dostu sertifikalı ve naturel ilaçlarımızla halılarınızı hiçbir zarar görmeden temizlenmişin ötesinde mis kokulu paketlenmiş bir şekilde güler yüzlü servis çalışanlarımız adresinize teslim ediyor. Antalya beldeleri ilçeleri semtleri ayırt etmeksizin servis ağımız halınızı gün içerisinde iletişim kurmanız halinde adresinizden sizin belirlediğiniz bir saat aralığında teslim alıp fabrikamıza yıkanmak üzere getirilir.

Birçok firma arasında fark edilebilmek için hizmet veren diğer firmalardan farklı olmak gerekir. Hizmet verirken deneyimli personelleri ile hizmet verdiğimiz hizmetin şekline göre üretilmiş makineler ve deterjanlar ile ve bunların birleşiminden Doğan tecrübe kalite Güleryüz ortaya çıkar bu ortaya çıkan gücü sizlere yansıtarak memnuniyetinizi kazanıp uzun yıllar firmamızın verdiği hizmetleri övgü ile yakınlarınıza bahsederek kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

APHYYK

Emirgan Halı Yıkama Firmamız Antalya profesyonel halı yıkamacıları toplu işyeri yapı kooperatifi üyesidir.

 • Talha
  Talha
  2021-06-11
  Self

  Yerinde halı yıkama hizmeti Aldım emirgan halı yıkama’dan duvardan duvara olan halılarımız gün içerisinde kurudu kesinlikle sonuç harika teşekkür ediyoruz

 • Ahmet
  Ahmet
  2021-06-09
  Self

  Halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden faydalandım güleryüzlü ve zamanında hizmetlerinden ötürü Teşekkür ederim ayrıca halıların mis gibi olmuş

 • Tunahan
  Tunahan
  2021-05-18
  Self

  Antalya'da taksici esnaflarının tavsiyesi üzerine kendimde bir taksici olarak araç koltuk yıkama hizmetini Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden aldık özverili ve kaliteli çalışma şekilli Dolayısıyla memnun kalınca Halı Yıkama hizmetinden de faydalandık yine aynı şekilde özverili bir şekilde alımı yıkadılar teşekkür ediyor ve kendilerine başarılarının devamını diliyorum

 • Hulya
  Hulya
  2021-04-22
  Self

  Araba koltuk yıkama hizmeti aldık kılıfları degişecektik gerek kalmadı tesekkürler Emirgan araç koltuk yıkama