Hakkımızda

Biz Kimiz ?


Firma tanımı:

Antalya Emirgan halı ve koltuk yıkama firması olarak evinizin en önemli yaşam alanı olan değerli koltuk sandalye ve yataklarınızı hijyene kavuşturuyoruz elimizi yıkamak kadar değerli olan kullandığımız yıkanabilen koltuk ve yataklarinizi koltuk yıkama uzmanı olan ekibimizi yönlendirerek hizmet almanızı doğru hizmeti almanızı saglıyoruz. Bu gün genelleme yaptiğimizda inanın değerli ve kıymetli müşterilerimiz; Bizler yıkama hizmetini sizlere sunarken sorunlu olan yada yıkanmaya son derece ihtiyacı olan Koltuk yatak vs eşyalarınızı titizlikle yıkayıp sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evinizde bebeğiniz yaşliniz yada alerjisi olan bireyleriniz olabilir bunun için sizlere yıkama sonrası buhar tavsiye ediyoruz.Degerli müşterilerimize şunuda hatırlatmak isterim ki yıkama işlemi yapılmadan kesinlikle tek basina buhar asla yeterli olmayacaktır öncesinde yıkama arındırma ve sonrasında ölü deri mayt ve alerjeni yok etme amaçlı buhar tutulmaktadır.

Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri olarak koltuk yıkama hizmetimizde kesinlikle vakum makinesi ya da benzeri şeyler kullanmıyoruz KARÇHER marka ve diğer bir ürünümüz olan ROTOVAC. Müşterilerimizi aldıkları hizmetten son derece memnun kalacak şekilde üretilmiş makineler kullanıp müşterilerimizin uzun yıllar hizmet almak için firmamızı tercih etmelerini sağlıyoruz. Kendi sağlığınıza önem verdiği kadar bizler de sizlerin ve yakınlarınızın sağlığına önem veriyoruz.

emirgan-hali-ve-koltuk-yikama-antalya

Doğa dostu sertifikalı ve naturel ilaçlarımızla halılarınızı hiçbir zarar görmeden temizlenmişin ötesinde mis kokulu paketlenmiş bir şekilde güler yüzlü servis çalışanlarımız adresinize teslim ediyor. Antalya beldeleri ilçeleri semtleri ayırt etmeksizin servis ağımız halınızı gün içerisinde iletişim kurmanız halinde adresinizden sizin belirlediğiniz bir saat aralığında teslim alıp fabrikamıza yıkanmak üzere getirilir.

Birçok firma arasında fark edilebilmek için hizmet veren diğer firmalardan farklı olmak gerekir. Hizmet verirken deneyimli personelleri ile hizmet verdiğimiz hizmetin şekline göre üretilmiş makineler ve deterjanlar ile ve bunların birleşiminden Doğan tecrübe kalite Güleryüz ortaya çıkar bu ortaya çıkan gücü sizlere yansıtarak memnuniyetinizi kazanıp uzun yıllar firmamızın verdiği hizmetleri övgü ile yakınlarınıza bahsederek kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

APHYYK

Emirgan Halı Yıkama Firmamız Antalya profesyonel halı yıkamacıları toplu işyeri yapı kooperatifi üyesidir.