Yükleniyor..

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Temizleme

Buharlı koltuk yıkama işlemi koltuğa tek başına uygulama yapılmak için uygun bir işlem değildir. Buharlı koltuk yıkama sadece dezenfekte mikrop bakteri ve ölü mayt öldürmeye yarayacaktır ama ölen tüm bakteri mikrop ölen maytlar koltuklarınızda kalacaktır.

Profesyonel Yıkama Hizmeti:

Antalya koltuk yıkama olarak Siz müşterilerimize tavsiyemiz öncelikle koltuklarınızın kumaşına göre yani tay tüyü, nubuk, bizon yada deri ilk gözlem yapılarak yıkama işlemi seçip profesyonel hizmet veren bir firmadan klasik koltuk yıkama hizmeti almanız olacaktır.Klasik koltuk yıkama yönteminden sonra buharlı koltuk yıkamayı ek olarak istediğiniz takdirde uygulayıp koltuklarınızın çok daha fazla dezenfekte ve hijyene kavuşmasını sağlıyabilirsiniz.

Hizmet Ağı:

Antalya Muratpaşa buharlı koltuk yıkama Konyaaltı buharlı koltuk temizleme ve Kepez koltuk yıkama olarak Antalya’nın tüm semtlerine buharlı ya da klasik koltuk yıkama hizmetimizi müşterimizin Arzu ettiği gün ve saat içerisinde sunabiliyoruz.

buharli-koltuk-yikama
Emirgan buharlı koltuk yıkama hizmetleri
Kaliteli Ekipmanlar:

Koltuk yıkama işi için üretilmiş profesyonel koltuk yıkama makinesi Karçher marka ve Amerika’dan ithal ettiğimiz rotovac koltuk yıkama makinesı ile koltuklarınızı fevkalade bir şekilde yıkıyoruz ve sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerekli tüm donanım ve bilgiye sahip personellerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz. Emirgan buharlı koltuk yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri…

Yorumlar kapatıldı.