Yükleniyor..

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Antalya’da yatak yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bilgisine Halılarımızı birçok defa yıkatırız, koltuklarımızı yıkatırız , yorgan ve battaniyelerimizi yıkatırız ama aslında yataklarımızı diğer ev eşyalarımızı yıkattığımızdan daha fazla yıkanmaya ihtiyacı vardır.

Koltuklarımız da otururken bilincimiz yerinde rahat bir şekilde oturabiliriz uzana biliriz fakat yataklarımızın üzerindeyken bilincimiz yarı kapalı bir vaziyette gelir ve uyku esnasında yatağımızın üzerindeki tozları kirleri ölü maytleri istemeden de olsa solumak zorunda kalırız. İşte tam da bu sebepten Antalya yatak yıkama işlemi diğer koltuk yıkama yorgan ve battaniye yıkama gibi işlemlerden çok daha önce uygulanması gereken bir işlemdir.

Yatak temizliği kadar önemli olan yorgan ve battaniye yıkama işlemi de tarafımızca sunulmaktadır. Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri olarak yatak yıkama işlemimizi özetlememiz gerekirse; koltuk temizliğinde kullanılan koltuk yıkama makinesi ve koltuk yıkama şampuanı kullanarak yıkama işlemine başlanmaktadır.

emirgan-yatak-yıkama
emirgan Yatak yıkama

öncelikle yatak yıkama işleminde yataklarımız da lekeli bölgelerimiz var ise şayet yıkama öncesi lekeli bölgelere leke sökücüler ile müdahale edilip leke’nin biraz çözülmesi beklenilir. Bekleme aşamasından hemen sonraki işlem yatağın yıkanacak olan tarafının yatak yıkama için üretilen sertifikalı deterjanlar ile püskürtme işlemi yapılır. Püskürtme işleminin ardından yıkama işlemi ile devam edilir yıkama işleminde uygulama yapan personel koltuk yıkama makinesinin ucundaki aparattan durulanmışçasına temiz su gelene kadar yıkama işlemini sürdürmektedir.

emirgan yatak yıkama hizmetleri
antalya yatak yıkama

Antalya yatak yıkama işlemi bittikten sonra kesinlikle yataklarınızda sararma kokma ve geç kurma gibi bir işlem söz konusu değildir. Garantili bir şekilde yatak koltuk araç koltuk yıkama işlemlerimizi yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti firmamız için büyük bir önem taşımaktadır.

“Yatak Yıkama” için 2 cevap

  1. Antalya halı yıkama Antalya koltuk yıkama yatak yıkama buharlı yatak yıkama buharlı koltuk yıkama araç koltuk yıkama hizmetleri

  2. Antalya’da yatak yıkama ihtiyacı duyduğunuz zaman yatak temizleme hizmeti veren Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile iletişime geçin Antalya yatak yıkama hizmetinde yatak yıkama sonrasında buharlı dezenfekte işlemi sunuyorlar ve Antalya’nın her yerine hizmet veriyorlar Antalya yatak temizleme ve Antalya yatak yıkama hizmeti

Average
5 Based On 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir