Halı yıkama fiyatı hesaplama

Antalya’da halı yıkama fiyatları hesaplaması için uygulanan yöntem; temizlenecek halı türü, halınızın m2 ölçüsü ve yıkanacak halı adetine göre belirlenmektedir.

Müşterilerinizin en çok merak ettiği konu olan halı yıkama fiyatları ne kadar? , halı yıkama fiyatını nasıl hesaplarım? ve halımın metrekare ölçüsünü hesaplamak istiyorum gibi sorularına çözüm sunmak adına aşağıdaki tablolara istenilen değerleri girerek kolayca hesaplama yapabilirsiniz.

Halı m2 ölçüsü nasıl hesaplanır?

Halı yıkama firmaları yıkanacak halınızın en ve boy ölçüleri üzerinden hesaplama yaparak yıkama ücreti belirler. Aşağıdaki forma halınızın en ve boy ölçü değerlerini metre cinsinden girerek metrekare (m2) ölçüsünü hesaplayabilirsiniz.

Halı Yıkama fiyatı hesaplama

Halınızın türüne göre m2 birim fiyatına halı temizleme firmalarının fiyat listesinden ulaşabilirsiniz ve halınızın m2 ölçüsünü biliyorsanız, Antalya’da halı yıkama ve temizleme hizmeti için nekadar ücret ödeyeceğinizi aşağıdaki formla belirleyebilirsiniz.

Antalya’da halı yıkama fiyatları

Emirgan Antalya halı yıkama firması profesyonel hizmetiyle en uygun halı yıkama fiyatlarını sunmaktadır. Güncel halı yıkama fiyatları listesimizi inceleyebilirsiniz. Listeden halı türünüzü seçerek ve m2 ölçüsünü belirterek, şirketimizden alacağınız hizmete toplam nekadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.