Deri Koltuk Yıkama

Antalya’da deri koltuk yıkama veya temizleme hizmeti alabilmeniz için en hızlı ve kalıcı adrestesiniz. Çevreye duyarlı makinelerimiz ve işinin ehli tecrübeli personelimiz ile profesyonel temizlik hizmeti veren emirgan halı yıkama şirketimiz, koltuk temizliğinde de uzman bir firmadır.

Misyonumuz, temizlik işlemlerinden sonra koltuklarınızı ilk günkü temiz görünümüne kavuşturmaktır. Koltuk yıkama hizmetlerimiz, koltuğunuzun ömrünü uzatarak aileniz, arkadaşlarınız ve evcil hayvanlarınız ile güvenli ve sağlıklı bir ortamda keyifle yaşayacaksınız.

DERİ KOLTUK TEMİZLİĞİ

Her tür deri koltuklarınızı temizleme konusunda uzmanız. Pigmentli deri, anilin deri, nubuk deri ve süet deri gibi farklı deri türlerini güvenle temizleyebilir ve evinizin kalitesini arttırabiliriz.

Koltuğunuzdaki deri türünü belirledikten sonra, uygulanacak gerekli temizleme yöntemini için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hatta sizi ve derinizi ilgilendiren sorunlu alanları ele alıyoruz. Deri mobilyalar, kumaş gibi daha yaygın döşeme türleri kadar emici olmasa da, yine de aynı kiri, kirleticileri ve alerjenleri alır.

emirgan-deri-koltuk-yikama
deri koltuk yıkama

Deri zamanla kurur, yumuşaklığını ve rengini kaybeder, özellikle deri koltuklar günlük kullanım ve yıpranmaya maruz kalmaktadır. Normal kirlenmeye dayanıklı deri mobilyalar için 6 ayda bir profesyonel temizlik tavsiye ediyoruz. Yoğun insan ziyaretinin olduğu ortamlarda deri için en iyisi her 3 ayda bir temizlemektir.

Deri döşemeyi temizlerken derinize göre özel temizleyiciler, nemlendiriciler ve koruyucular kullanıyoruz. Zararlı kir ve mikropları yok eden bir temizleyici uygulayıp sonra kaldırıyoruz. Bu, geride hiçbir kalıntı veya kir kalmamasını sağlar.

Özellikle Karcher marka özel koltuk yıkama makinesi kullanıyoruz. Deri koltuğunuza koruyucu uygulamadan önce, güvenli alanı sağlamak için deriyi kurutuyoruz. Bu koruma nemi hapseder ve kirlere karşı bir savunma hattı sağlar, böylece mobilyalarınız daha uzun süre temiz görünür.

DÖŞEMEYİ NASIL TEMİZLERİZ

1. Döşeme temizleme hizmetimiz, teknisyenlerimizin döşemenizi derinlemesine incelemesiyle başlar. En iyi yaklaşımı belirlemek için mobilyanın kumaş tipine, rengine ve yaşına bakacaklar.

2.Ardından, kanepeleriniz, sandalyeleriniz, koltuklarınız veya diğer döşemeli ürünlerinizdeki ekstra dikkat gerektiriyor gibi görünen alanları tespit edecekler.

3.Leke belirlendikten sonra derinlemesine temizlik başlar. Döşeme temizleme makinemiz, döşemenin derinliklerindeki kiri çıkarmak için sıcak su ve temizleme solüsyonumuzu mobilyaya enjekte eder.

4.Daha sonra kiri çıkarmak için suyu çeker.

5.Son olarak, temiz döşemenizden memnun olduğunuzdan emin olmak için döşemenizi sizinle birlikte inceleyeceğiz.

6.Döşemeniz saatler içinde kuruyacaktır.

deri koltuk temizleme

Antalya deri koltuk temizleme hizmeti

Temizlik yöntemlerimiz içerisinde yerinde koltuk temizleme imkânı sunmaktayız. Koltuk temizleme işi tecrübe gerektiren bir hizmettir. Biz sizler için mümkün olan en derin temizliği sunuyoruz. Ek olarak talep ederseniz buharlı temizlik işlemi uyguluyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Temizlenmesi gereken kanepe, koltuklarınız varsa bize iletişim bölümünden ulaşın. Koltuklarınızı evinizde yerinde temizleyelim.

Yorumlar kapatıldı.