Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Temizleme

Shaggy halı yıkama işlemleri Antalya ve diğer il ilçelerde sık kullanılan ve kirlenmesi çabuk olan shaggy halılar günümüzde hem gözde hemde maalesef ki tozu daha çok barındıran halilardir. Shaggy halilarinda çeşitleri çok fazla vardır. Yıkamada meşaket isteyen emek ve özen isteyen bir yıkama gerektirir.

shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halılar yıkanmadan önce mutlaka çırpma makinesinde çırpıldıktan sonra yıkamaya alınır. Yıkama esnasında mutlaka tazik fırça ve gelberi yöntemleri kullanılmaktadır. shaggy halılar yıkama yapılırken hem şampuan hemde yumuşatıcı gerektirir. Eğerki halının tüyleri hala çok sert ve açılmıyorsa biraz bekledikten sonra durulama suyuna biraz daha yumuşatıcı koyup duruladiktan sonra fırça ve süpürme işi yapılmaktadır.

antalya shaggy halı yıkama
emirgan shaggy halı yıkama antalya

shaggy halılarınızın yıkamadan sonra sıkma makinesine atılması ve gerektiği kadar sıkılması sağlanıp tekrar durulama ve sıkma yapılır iyiye duruladiktan sonra askıya ters şekilde asılır ve gölgede kurutmaya bırakılır.


Shaggy halılarınız kuruduktan sonra paketlemeye alınır paketleme odasında hâlâ halılarda sorun var ise tekrar çırpma makinesinde geçirilir. Halınız paketlemeye hazırdır.

shaggy-hali-yikama
shaggy halı yıkama

Son kontreller yapılır leke var ise çalışma yapılır, çıkacak gibi değilse eğer ya tekrar yıkama gonderilir yada durum etiketi yapıştırılır (leke çıkarıcı uygulanmıştır ama lekeniz çıkmamıştır.) ve halılarınız teslimata çıkarılır. Araç servise çıkmadan önce müşteriler aranır ve bilgi verilir.

Haliniz kapınıza geldiğinde mutlaka poşetlerinden çıkarınız. Mutlu ve sağlıklı günler diler halınızı emin ellerde yıkatmanız tavsiye ederiz..

Yorumlar kapatıldı.