Milas Halı Yıkama

Antalya’da milas halı yıkama yöntemi bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yıkanan milas halılarınızın özenli yıkama gerektirdiğini profesyonel hizmet veren firmalar çok iyi bir şekilde bilmektedir.

milas halı yıkama

Tıpkı döşeme altı el dokuma halılarında olduğu gibi naturel şampuanlarla hassas yıkama yöntemi uygulanarak yıkama yapılmaktadır. Değerli halıların yıkama yöntemleri de çok değerli ustalar tarafından yapılır ve değerli Halılarınız sizlere zarar vermeden renk karıştırma olmadan güvenle teslim edilir.

milas halı yıkama hizmeti

Emirgan halı ve koltuk temizleme olarak Antalya’nın konyaaltı ilçesine Muratpaşa ilçesine ve kepez ilçesine haftanın altı günü sabah 08:00 ile Akşam 20:00 arasında Servislerimiz bulunmaktadır.

antalya milas halı yıkama

Telefonla bilgi alabilmeniz ve randevu oluşturmanız için saat 23:00’e kadar hizmet veriyoruz. Ayrıca web sitemizden 7/24 bilgi alabilir aldığınız bilgilerin doğruluğunu telefonla teyid edebilirsiniz. Sizler için burada hizmetimizi hijyen kurallarına uygun şekilde uyguluyor ve ismimizden çokça söz ettiriyoruz. Yerinde halı yıkama hizmetimiz içinde bizden bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.