Tay Tüyü Koltuk Yıkama

Daha önceki bilgilendirme yazılarımızda anlattığımız koltuk çeşitlerinde olduğu gibi bu kez sizlere Tay tüyü koltuk yıkama ve yıkama esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar.
Tay tüyü koltuklarınızın kumaşı hangi renkte olursa olsun tay tüyü kumaştan her türlü leke çıkmaktadır. Kirlenme sonucu deforme olmamış ise şayet sorunsuz bir yıkama elde edilir. Özellikle kol koyma yerleri sıkıntılı olan tay tüyü kumaşların müdahale sonucu mükemmel bir farkla temizlenip ortaya çıktığı gözle görülür bir şekilde belli olmaktadır.

Tay Tüyü Koltuk Temizleme

Tay-tuyu-koltuk-yikama
Tay tüyü koltuk Temizleme

Siz değerli müşterilerimiz hiç korkmayın koltuklarinizda ne kadar kir yada zamanla biriken toz vs her ne varsa sonuç harika oluyor koltuklarınız yeni alınmış gibi olmaktadır. Koltuklarınıza herhangi bir zarar vermeden koltuklarınızın rengini soldurmadan renkleri canlı ve mis kokulu bir şekilde sonuçlandirarak sizlere teslim etmekteyiz.

Tay-tuyu-koltuk-yikama
Tay Tüyü koltuk yıkama


Tay tüyü koltuklarınızın kumaş temizliğini yaparken gelen firma mutlaka koltuk yıkama makinesi, şampuanı, keke cikaricisi ve tecrübesiyle gelmelidir. Eğerki makine vakum ise (sadece suyu çekmek içindir koltuk yıkama için asla değildir) eğerki makine ile islatmadan eli ile ıslatma sağlıyor ise yada ilacı leke olmadığı halde kuru sıkım yapıp sonrasında su veremeden sadece ilacı çektiriyor ise bunlar koltugunuza son derece zarar vermektedir.

emirgan tay tüyü koltuk yıkama

Tay Tüyü koltuk Yıkama Hizmeti

Siz değerli müşterilerimiz koltuk yıkama deyipte lütfen bu durumları hafife almayın. Para değeri çok yüksek olabilir yada ikici el olabilir. Bunun bizim için önemi yoktur. Bizler sizlerin hem cebini hem sağlığını hemde huzurunu koruyoruz. Koltugunuz hangi renkte olursa olsun koltuk yıkama ürünlerimizde ağartıcı yoktur kesinlikle gönül rahatlığıyla koltuklarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Emirgan koltuk yıkama hizmeleri tay tüyü koltuklarınızı Antalya’da güvenle ve tertemiz yıkamaktadır.

Yorumlar kapatıldı.