çallı halı yıkama

çallı halı yıkama

Antalya’nın en Nezih semtlerinden sayılan Çallı halı yıkama hizmetimizde otomatik 12 fırçalı halı yıkama makinesi kullanarak hizmet vermekteyiz. Çallı hizmetin en iyisine layık bir diyerek sunduğumuz hizmetleri teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimizin ayağına kadar götürmekteyiz.

Çallı halı yıkama hizmeti

Biz dünyaca bilinen halı yıkama ve koltuk yıkama yöntemleri kullanarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kullandığımız deterjanlar doğaya zarar vermeden halınızın orjinal rengine kavuşmasını sağlıyor, kirden arınıp tertemiz mis kokulu bir şekilde evlerinize teslim ediliyor.

Çallı koltuk yıkama hizmeti

koltuk yıkama hizmetinde kullandığımız şampuanlar dünyaca bilinen markalar olup sertifikalı ürünlerdir. Doğaya zarar vermeyen ürünleri tercih ederek bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaktır. Koltuk yıkama hizmetini Almanya’dan ithal edilen karcher marka tam otomatik koltuk yıkama makinası kullanarak hizmet vermekteyiz, kesinlikle fırçalama yöntemi kullanmıyoruz ve sizlerinde kullanmasını onaylamıyoruz. Fırçalama yöntemini kullananlar genelde vakum makinesi ile koltuk yıkamaya çalışan kesimdir.

Kaliteli ve garantili yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir