karcher yıkama makinesi

karcher yıkama makinesi

Karcher Puzzi 30/4 Koltuk Yıkama Makinesi

Halı ve koltuk  yıkama makineleri, her türlü tekstil yüzeyin temizlenmesi için tercih edilmektedir. Makinelerin teknoloji açısından kullanışlı olması, yüksek performans göstermesi ve bunun gibi birçok teknik özelliği bünyesinde barındırması gerekir.

KarcherPuzzi 30/4 Koltuk Yıkama Performansı

Halı ve koltuk temizleme makineleri, alan içerisinde bulunan her türlü yüzeyi temizlemektedir. Burada özellikle tercih edilen Karcher Puzzi 30/4 koltuk yıkama makinesi, güçlü bir performans oluşturmaktadır.

emirgan-koltuk-yıkama-makinesi-karcher
karcher koltuk yıkama makinesi emirgan

Zeminde bulunan halı döşemeler, koltuk döşemeler, ev, ofis ya da şirket ortamındaki koltuk takımları, sandalyeler, araç koltuğu yıkama ve bunun gibi diğer koltuk seçeneklerinde tertemiz bir sonuç oluşur.

Bununla birlikte yatak temizleme de bu makine ile sağlanır. Yatak temizliğinde derine işlenen kirleri çekerek, performans gösterir.

Kullanım açısından çok yönlü olan bu sistem, yüzeylerde ki kir ve lekelerin arınmasını sağlar. Yüzey temizlemede teknolojinin olanakları kullanılmaktadır. İstenilen detaylarda gözle görülen bir temizleme yapması, tercih edilmesi için bir nitelik olmaktadır.

Derinlemesine Temizleme Özelliği

Makinelerin güç hacimleri üstün bir performans gösterirken, yüksek emiş gücü ile derinlemesine bir temizlemede sağlar. Burada saatlerce bir temizleme yapmak yerine, tek bir geçiş ile harika bir şekilde kir çözünür.

karcher koltuk yıkama makinesi

Yalnızca yakın zamanlarda oluşmuş kirler değil geçmiş zamanlarda halıya ya da koltuğa işlemiş diğer kirler de rahat bir şekilde temizlenip, yok olur. Karcher Puzzi30/4 koltuk yıkama makinesi oldukça ekonomik bir şekilde de temizleme yapar. Burada bütçeye uygun bir şekilde yer edinir. Aynı zamanda ev ortamında da temizleme yapılacağı sırada firmamız tercih edilebilir.

Koltuk Yıkama Makinasında Teknik Detaylar

Koltuk temizlemesi yapılırken, detaylar fazlasıyla çoktur. Bu sebeple koltuk kenarları, koltuk arkası ya da koltuğun tasarımına göre bulunan diğer detayların, rahat temizlenebilmesi için makineler kullanılır. Makineler yüksek vakum gücü ile koltuk içerisindeki her türlü alanı, rahat bir şekilde temizler.

karcher-puzzi-30-4-teknik-özellikleri
karcher puzzi 30/4 teknik özellikleri

Böylelikle verimli ve oldukça sağlıklı bir temizleme yapılmış olur. Makine koltuk altında nem bırakmaz. Böylelikle temizleme bittikten sonra herhangi bir rutubet ya da nem kokusu da oluşmamış olur. Sessiz temizleme yapılmak istendiği sırada, KarcherPuzzi30/4 koltuk yıkama makinesi içerisinde bulunan sistem ile son derece rahattır.

Çok Fonksiyonlu Temizleme

Mevsimsel olarak fark etmeden hava sistemi ile hızlı bir kuruma da oluşur.  KarcherPuzzi30/4 koltuk yıkama makinesi, kilogram olarak oldukça hafif bir makinadır. Burada alanlarda taşıma yapılırken de hiçbir zorlanma olmaz. Teknik açıdan ofis, ev ya da halı yıkama işletmecilerinin memnun kalacağı bir sistemdir. 

karcher-puzzi-30-4-ekipmanları
karcher puzzi 30/4 ekipmanları

Geleneksel temizlemelerden uzak, modern ve verimli bir performans sağlanır. Temizleme yapıldıktan sonra kurutma sistemi de yine tek bir makina ile gerçekleşmektedir. Özellikle geniş aileler için sürekli kirlenen koltuk yüzeylerinde, anlık olarak bir temizleme ev ortamında gerçekleşebilir. Karcher koltuk yıkama makineleri, temizlikte kaliteye önem verenlerin bir numaralı tercihi olmaktadır. 

Karcher kalitesiyle koltuk yıkama hizmeti

Emirgan Antalya koltuk yıkama hizmetleri müşterilerine en iyi yıkama servisini sağlamak için modern makine ve ekipmanlarla hizmetinizdedir. Hızlı ve temiz koltuk yıkama sonuçları için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir