Era111 Halı Yıkama Şampuanı

Era111 Halı Yıkama Şampuanı

Emirgan Antalya halı yıkama şirketimiz en iyi temizlik için en kaliteli ve doğal ürünleri kullanmaktadır. Bunların başında Era111 halı yıkama şampuanı gelmektedir. Halı temizliğinde en önemli durumların başında kuşkusuz kullanılan halı yıkama şampuanı ve temizlik ürünleri gelir. Onlar ne kadar iyi ve etkili ise halıların temizliği de o kadar iyi olacaktır. Bir halı yıkama ürününden beklenen her şeyi karşılıyor. Halıların hem sağlıklı hem de etkili bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Piyasada yer alan birçok marka üründen bile daha işlevsel ve daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünün genel özellikleri nelerdir ve tam olarak sizlere neler vaat eder bilgi vermek istiyoruz.

Halıların Yıkama Şampuanı Neden Önemlidir?

Halılarda kullanılan yıkama şampuanları son derece önemli ve gereklidir. Halıların temizlenmesini ancak bu ürünler sağlar. Bu ürünlerin kullanımı kadar aynı zamanda halılar için ne kadar uygun olduğu da üzerinde durulması gereken bir konudur. Halı yıkama şampuanı ne kadar iyi ve etkili olursa halı temizliği de o kadar etkili olur. Bu yüzden de bu ürünleri satın alırken dikkatli olunması gerekir.

era111

Halı Yıkama Şampuanı Nasıl Seçilir?

Halı yıkama şampuanları çoğu zaman önemsenmez ve gelişi güzel herhangi bir ürün, halılar üzerinde kullanılır. Ancak bu hiç doğru değildir çünkü hem halılar yeterince iyi temizlenmez hem de daha da kötüsü bazen kötü ürünlerle halı temizlediğinizde temizlemekten ziyade halıyı daha sağlıksız hale getirebilirsiniz. Halı yıkama şampuanı alırken odaklanmamanız gereken en önemli nokta fiyat konusudur. Piyasada uygun fiyatlı olarak satılan ürünleri çoğu, hem yeterince temizlemediği için daha fazla kullanılır hem de aslında totalde daha az ürün yıkar. Yani aslında paranız bu ürünlerle tamamen çöpe gider.

profesyonel halı yıkama antalya

Bu ürünlerin yanı sıra bulaşık deterjanı ve benzeri farklı amaçlar için ürünlerin kullanılması son derece yanlıştır. Bu ürünler halılarda istenilen temizliği yapmadığı gibi aynı zamanda da halıların dokusuna uygun olmadığı için halıların erken yıpranmasına neden olur.

Kötü ve yetersiz halı yıkama ürünleri, halıların üzerinde kalıntılar bırakır ve bu kalıntıların yarattığı statik etki, halı yıkandıktan sonra etrafta ne kadar toz ve kir varsa bunu halının üzerine çeker. Halının üzerine yapışan bu tozlar, halının daha fazla kirlenmesine neden olur. Ayrıca insan sağlığı için de oldukça zararlıdır ve zaten birçok ülkede kullanımı yasaklanmıştır.

Era111 Halı Yıkama Şampuanının Özellikleri

Piyasada yer alan birçok üründen hem daha iyi hem de daha kaliteli olan Era11 halı yıkama şampuanı birçok özelliği sayesinde farkını ortaya koyan bir üründür. Genel olarak Era111 halı yıkama şampuanı özellikleri;

 • Bitkisel bazlı bir üründür ve temizleme işlemi sonrasında herhangi bir kalıntı bırakmaz. Bunun için kalıntı bırakmayan doğal maddelerden yapılmıştır.
 • Ürün durulama sırasında tamamen parçalanır ve tüm hammaddeler yok olur.
 • İplik dostu bir üründür. Bu özelliği sayesinde halıları yıpratmaz ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 • Optik tekstil parlatıcıları sayesinde halıya parlaklık verir.
 • Sıfır sertliğe sahip deiyonize su ve yumuşatıcı katkısı vardır. Bu sayede de kullanıldığı halılara yumuşaklık verir.
 • Triklosan etken maddesine sahiptir. Bu yüzden antibakteriyel özelliği vardır.
 • Endüstriyel ve konsantre bir ürün olması sebebiyle oldukça ekonomiktir.
 • Birçok ürün, halıların üzerinde bulunan ve görünmeyen akar olarak tabir edilen canlıları yok etmez. Era111 ise görünen, görünmeyen tüm kirler için etkilidir.

Era111 Halı Yıkama Şampuanı Nasıl Etki Eder?

Era111 halı yıkama şampuanı görüldüğü gibi birçok önemli özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde de çok fazla tercih edilen bir üründür. Özelliklerinin yanı sıra sizlere bir halı üzerinde nasıl etki eder ve tam olarak nasıl çalışır bilgi vermek istiyoruz.

era111 halı yıkama şampuanı
 • Era111’in uç kısmı olarak ifade edebileceğimiz hidrofobik kısmı kir ile etkileşim gösterir ve onu hem sarar hem de ona tutunur.
 • Era111’in hidrofilik yani baş kısmı ise su molekülleri ile etkileşime girer ve kirlerle etkileşim olmaz.
 • Ürün kullanıldığı ortamlarda kiri çeker ve bu kirin hem suya geçmesini hem de çözünmesini sağlar.
 • Tüm bu süreç sonunda kirler, yapıştığı dipten ayrılır ve tamamen oradan çekildiği için tam anlamı ile bir temizlik yapılabilir.

Era111 halı yıkama şampuanı kirlerin üzerinde bu şekilde etki eder ve geride ilk günkü kadar temiz ve sağlıklı bir halı bırakır. Kısacası bu ürünün kullanımı hem çok faydalı hem de çok etkilidir.

Antalya Profesyonel Halı yıkama firması

Emirgan Antalya halı yıkama firmamız herzaman en iyi makine ve temizlik ürünleriyle hizmet vermeye devam edecektir. Kalite hiçbir zaman tesadüf olamaz, İş tecrübemiz ve en modern donanımlarımızla Antalya’da profesyonel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir