Yükleniyor..

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Emirgan halı yıkama firmamız Antalya merkez ve ilçelerinde halı yıkama ve yerinde halı temizleme hizmetleri sunmaktadır

Hizmet Aşamaları

1.Taleplerin Alınması :

Websitemizin üst kısmında bulunan Telefonla iletişim butonundan direk arama yapabilir veya whatsapp bağlantı linkiyle bize online Halı yıkama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra Halılarınız adresinizden aynı gün içinde veya radevulaşılan tarih ve saatte servis aracımızla alınacaktır.

2. Yıkama işlemi :

Adresinizden müşteri bilgileri halı tür ve adet bilgileri kayıt altına alınarak servis aracımızla halılarınız halı yıkama fabrikasına ulaştırılır. yıkama işleminden önce bilgiler tekrar kontrol edilerek halınız türüne göre ayrılır

  • Makine Halısı
  • Makine Yün Halısı
  • ısparta Yün halısı
  • shaggy halı
  • ipek halı
  • çin halısı
  • döşeme halısı
  • kaymaz halı

Fabrikamızdaki halılar bu tür ve özelliklerine göre ayrılarak Her halı türü için farklı yıkama ayarlaması uygulanmaktadır.

ve gruplanan halıların tamamı 12 fırçalı endüstriyel halı yıkama makinesi ile yıkama işlemi başlatılır. bu makinalar halınızın türüne göre baskı ayarlaması yaparak halınızın dokusuna ve rengine zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlamaktadır. kullandığımız şampuanlarda aynı özelliklerde ve sertifikalıdır. yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız durulama makinasına alınır ve daha sonra kurutma işlemi için güneş görmeyen kapalı ortamda askıya alınır.

3. Teslimat ve garanti :

Halılarınız tamamen kurutulduktan sonra son kontrolleri yapılarak paketlenir ve adresinize belirtilen sürede teslim edilir. halı ve koltuk yıkamada profesyonel hizmet tecrübeli personel ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan emirgan halı yıkama firmamız sizlere Temizlik ve memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Hizmet bölgelerimiz : Antalya merkez ve Antalya kepez, muratpaşa, konyaaltı, lara ilçelerinin tamamına halı ve koltuk yıkama hizmetimiz bulunmaktadır.

Uygulama içerikleri :

halı yıkama uygulaması için galerimizi ziyaret ederek video ve fotografları inceleyebilir ve daha detaylı bilgi için bize iletişim kanallarımızla ulaşınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.