Halı Yıkama

Halı Yıkama

Emirgan halı yıkama firmamız Antalya merkez ve ilçelerinde halı yıkama ve yerinde halı temizleme hizmetleri sunmaktadır.

Halı Yıkama Hizmeti

Websitemizin üst kısmında bulunan Telefonla iletişim butonundan direk arama yapabilir veya whatsapp bağlantı linkiyle bize online Halı yıkama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra Halılarınız adresinizden aynı gün içinde veya radevulaşılan tarih ve saatte servis aracımızla alınacaktır.

Halı Yıkama işlemleri

Adresinizden müşteri bilgileri halı tür ve adet bilgileri kayıt altına alınarak servis aracımızla halılarınız halı yıkama fabrikasına ulaştırılır. yıkama işleminden önce bilgiler tekrar kontrol edilerek halınız türüne göre ayrılır

  • Makine Halısı
  • Makine Yün Halısı
  • ısparta Yün halısı
  • shaggy halı
  • ipek halı
  • çin halısı
  • döşeme halısı
  • kaymaz halı

Fabrikamızdaki halılar bu tür ve özelliklerine göre ayrılarak Her halı türü için farklı yıkama ayarlaması uygulanmaktadır. Gruplanan halıların tamamı 12 fırçalı endüstriyel halı yıkama makinesi ile yıkama işlemi başlatılır. bu makineler halınızın türüne göre baskı ayarlaması yaparak halınızın dokusuna ve rengine zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

kullandığımız şampuanlarda aynı özelliklerde ve sertifikalıdır. yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız durulama makinasına alınır ve daha sonra kurutma işlemi için güneş görmeyen kapalı ortamda askıya alınır.

Teslimat ve garanti

Halılarınız tamamen kurutulduktan sonra son kontrolleri yapılarak paketlenir ve adresinize belirtilen sürede teslim edilir. halı ve koltuk yıkamada profesyonel hizmet tecrübeli personel ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan emirgan halı yıkama firmamız sizlere Temizlik ve memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Antalya merkez ve Antalya kepez, muratpaşa, konyaaltı, lara ilçelerinin tamamına halı ve koltuk yıkama hizmetimiz bulunmaktadır.

Uygulama içerikleri : halı yıkama uygulaması için galerimizi ziyaret ederek video ve fotografları inceleyebilir ve daha detaylı bilgi için bize iletişim kanallarımızla ulaşınız

Profesyonel Halı Yıkamanın Önemi

Evler herkesin gününün en büyük kısmını geçirdiği ve kaldıkları yerlerdir. Günümüzdeyse, herkes için evlerinin temiz olması çok önemlidir. Evimizin temiz olması bizim de hem mental hem fiziksel sağlığımızı olumlu yönde etkiler. Refah ve mutluluk seviyemizi artırır, huzur verir. Evlerimizin pis olmasıysa bizleri psikolojik açıdan mutsuz edebilir. İşten, okuldan, marketten dönerken eve getirebileceğimiz mikroplara karşı evimizin düzenli temizlenmesi gerekir. Ev temizliği denilince de akla her evde mutlaka bulunan halılar gelir. Halılar insanların temiz ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkmıştır. Bunun yanında, halıların Türk kültür ve geleneklerinde sahip olduğu yer oldukça büyüktür, çünkü Dünya’da bilinen ilk halılar Türkler tarafından dokunmuştur.

Günümüzdeyse halılar hem evimizin dekorasyonu için hem de kışın ısı yalıtımı için, önemli bir etkendir. Bu yüzden evlerimizde her odada genelde bir tane halı bulunur. Evde olduğumuz süreç boyunca ise sürekli temasta olduğumuz halılar evin temizlik açısından en hızlı kirlenen ve en riskli kısımlarındandır. Gün içinde bütün ev halkı olarak, sürekli halıların üstüne bastığımızdan, haliyle halılar çok hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bir dehalılar tüylü ürünler olduğu için kiri ve tozu üzerine hapsetmektedir. Bunun yanında gün içinde sürekli ayakkabının içinde bulunmuş, terlemiş ayağımızın halıya basması, dökülen saçlarımız, yemek yerken halılara saçılan yemek kırıntıları, açık pencereden dolan toz ve kir halıların kirlenmesinin en büyük nedenidir. Bir de evde küçük çocuk varsa, sürekli halının üstünde oyun oynayacağından iki kat hızlı bir şekilde kirlenecektir.

Bu aşamada evde yaşayan bireylerin sağlığı açısından kirli halıların yıkanması gereklidir. Eskiden hanımlar tarafından zor bir şekilde yıkanan halılar, günümüzde yıkama firmaları tarafından yıkanabiliyor. Bu sayede hem yorulmamış oluyorsunuz hemde daha temiz bir halıya sahip oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir