konyaaltı halı yıkama

konyaaltı halı yıkama

Emirgan Halı Yıkama olarak, Antalya Konyaaltı halı yıkama hizmetleri vermekteyiz. En iyi  halı temizleme hizmetini sunmak için güvenilir bir firma olduğumuzu her şekilde kanıtlayabiliriz. Profesyonel halı ve kilim temizleyicilerden oluşan ekibimizin tümü, temizleme ve leke çıkarma prosedürleri konusunda son derece eğitilmiştir.

Temizlik uzmanlarımız önce halınızı görsel olarak inceleyecek, ardından olası kalıcı lekeleri belirleyecek ve size beklenen sonuçların bir değerlendirmesini verecektir. Halıyı temizlemeye başlamadan önce, müşteri ile irtibat kurarak, herhangi bir ana sorun alanı, yani kötü lekeli veya işaretli alanlar olup olmadığını öğreniriz. Temizleme solüsyonları daha sonra halıya yüksek basınçla derinlemesine enjekte edilir. Kullandığımız yöntem, buharla temizleme olarak da bilinen sıcak su ekstraksiyonudur. Bu yöntem halı üreticilerinin çoğu tarafından tavsiye edilmektedir.

antalya konyaaltı halı yıkama

HALI YIKAMA EKİPMANLARIMIZ

Halınızı temizlerken, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için tescilli sıcak su çıkarma işlemimizi kullanırız.

HALIDAN KİR, ALERJEN VE DAHA FAZLASINI ÇIKARIN

Kalıntı bırakmayan  temizleme solüsyonu kullanarak halınızdaki kiri, lekeleri ve alerjenleri çıkarıyoruz.

HIZLI HALI KURUMA SÜRESİ

Güçlü halı temizleme ekipmanı, temizleme sürecimizde kullanılan hemen hemen tüm suyu çeker. Bu, halı liflerinizi minimum nemle bırakır ve size birkaç saat içinde hızla kuruyan taze, temiz bir halı verir.

HALI TEMİZLEMENİZİN ÖMRÜNÜ UZATIN

Halı temizliğinizin ömrünü uzatmak için, zararlı kir ve dökülmelerden kaynaklanan hasarların önlenmesine yardımcı olan bir koruyucu uygulayabiliriz. Statik elektriği bile azaltır.

konyaaltı-hali-yikama-emirgan-2
konyaaltı halı yıkama

ARTAN DAYANIKLILIĞIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Kir ve dökülmelerin yanı sıra halı koruyucumuz, yaya trafiği ve vakumlama gibi günlük yıpranma ve yıpranmaya karşı da koruma sağlar.

ÇOCUKLAR VE EVCİL HAYVANLAR İÇİN OLMAZSA OLMAZ

Halı koruyucu eklemek, her halı temizliğinin sonuçlarını korumanın harika bir yoludur, ancak özellikle çocukları ve evcil hayvanları olanlara tavsiye ediyoruz.

EVCİL HAYVANLARDAN, ÇOCUKLARDAN VE DİĞERLERİNDEN GELEN KOKULARI ETKİSİZLEŞTİR

Yiyeceklerden çocuklara ve evcil hayvanlara kadar, eviniz halınızın liflerine hapsolabilecek kokularla doludur. Bu nedenle halı koku gidericimizin bir uygulamasını tavsiye ediyoruz.

HALI KOKULARINI MASKELEMEYİN. ONLARI KALDIR.

Halı koku gidericimiz, sadece kokuyu örtmek yerine, kokuları ortadan kaldırır ve halı kokularını kaynağında anında etkisiz hale getirir.

EVİNİZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Halı koku gidericimizin uygulaması, halınızın taze ve temiz kokmasını sağlayarak tüm evinizin yenilenmiş hissetmesini sağlar.

Antalya konyaaltı ilçesinde halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“konyaaltı halı yıkama” için 3 cevap

  1. Internetten Araştırma sonucunda Antalya halı yıkama firmasına ulaştım fiyatları olsun kaliteleri olsun zamanında hizmetleri ve güleryüzlü tavırlarından ötürü çok teşekkür ediyor ve 5 Yıldızı hak ettiğinizi bildiriyorum Teşekkürler Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri

  2. Antalya’da gün içerisinde iletişime geçip yatak yıkama ve koltuk yıkama hizmeti aldım söyledikleri gün ve saatte geldiler Çalışan arkadaşlar samimi ve güler yüzlü zamanında hizmet verdiler bunlar kadar önemli olan koltuklarımın ve yatağımın tertemiz olması elinize sağlık emirgan halı ve koltuk yıkama firması

Average
5 Based On 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir