Muratpaşa Halı yıkama

Muratpaşa Halı yıkama

Muratpaşa halı yıkama servisi

Halılar, sağladığı yumuşaklık ve sıcaklık hissi nedeniyle ev ve ofislerinizi döşemek için kullandığınız en güzel dekorlar arasında yer alıyor.

Ancak halılar evcil hayvanlardan evlerinize getirilen tüm kir ve bakterileri toplar. Ayrıca dökülen yiyecek ve içeceklerden leke izleri oluşur. İnsanlar düzenli olarak elektrik süpürgesiyle süpürür, bu da halınızın içinde saklı olan kir ve bakterileri temizlemek için yeterli değildir.

Biz Antalya Muratpaşa ilçesinde profesyonel ve güvenilir halı yıkama hizmeti  sunuyoruz. Uzman işinin ehli personellerimizden oluşan ekibimiz, halının derinliklerine gömülü kirleri çıkaracak ve onu görsel olarak hoş ve potansiyel olarak uzun ömürlü hale getirecektir.

emirgan-muratpasa-hali-yikama-3
muratpaşa halı yıkama

 Ev veya ofis hijyeninizi ve sağlığınızı iyileştirmek için halılarınızı temizlemek çok önemlidir. Halınız daha iyi görünecek ve daha yumuşak hissedeceksiniz. Ayrıca halı şampuanlama ve temizleme hizmetimiz, evinizin iç hava akışını ve hava kalitesini iyileştirecektir. Murat paşa da ki halı temizleme firmamız halıdaki tüm bakteri, akar ve mikropları ortadan kaldıracak. Lekeleri ve kiri çıkarmak, halınızı anında hasarlardan koruyacak ve uygun bakımı sağlayarak halınızın ömrünü önemli ölçüde uzatacaktır.

 Halı temizliğimiz nasıl çalışıyor?

 Halıyı inceleyip uygun halı temizleme yöntemini kullanacağız. Halıyı şampuanlamak ve sterilize etmek en popüler, güvenli ve etkili tekniktir. Şampuanlama sürecini gerçekleştirmek için modern teknolojiyi ve yüksek kaliteli ekipmanları  kullanıyoruz. Derin vakumlama ve şampuanlama ile her türlü kir ve leke etkili bir şekilde  giderilir. İşlem sonrası halı kuru ve kimyasal maddelerden arındırılmış olacaktır. Halının kokusuz orijinal halini ve durumunu garanti ediyoruz.

 Neden bizi seçmelisiniz

 Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için kir, leke ve alerjenlerin çıkarılmasında kanıtlanmış teknolojiyi kullanıyoruz. Yemeklerden çocuklara ve evcil hayvanlara kadar halının liflerine hapsolmuş evinizdeki koku, temizlikten sonra mutlaka giderilir ve nötralize edilir. Kullanılan temizlik ürünü aşınma ve yıpranmaya karşı koruma sağladığı için daha fazla hasarı önler. Çocuklar ve evcil hayvanlar için tamamen güvenlidir.

antalya muratpaşa halı yıkama

Bir çok güçlü bir vakumlu temizleme ekipmanı hızla çok kısa bir süre içinde kurutulacak olan en az nem bırakarak halının bütün suyu emer. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için mutlaka firmamıza bekliyoruz.

Antalya muratpaşa halı yıkama hizmeti

Halı yıkama ve yerinde halı temizliği konusunda firmamızdan hizmet alarak kaliteli ve garantili bir temizlik olanağı elde ederseniz. Detaylı bilgiler ve servislerimiz hakkında merak ettikleriniz için bize ulaşın.

“Muratpaşa Halı yıkama” için bir cevap

  1. Emirgan halı yıkamadan yatak temizleme hizmeti aldık ve çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz yatak temizleme hizmetimizin memnuniyetinin devamında halı yıkama hizmetlerinden de faydalandık halılarımız gelince sonucu buraya bildireceğim yatak yıkamada sonuç iyi ama halıda bilmiyorum

Average
5 Based On 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir